Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lublin przeciw przemocy! Solidarnie z Białymstokiem". Happening na pl. Litewskim [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2019 r. o 18:48 Powrót do artykułu
szyszka w tył wam yebane lewaki
 Wczoraj inaczej jeczales.. Jeszcze wrócisz mój ty mały patrioto :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest 100 osob to max.... ide stad bo sie przeziebie od deszczu albo mnie pedofil jakis dopadnie
A co jesteś na zachrystii?
 Sądząc po komentarzu to pewnie często tam bywasz .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szyszka w tył wam yebane lewaki
Wczoraj inaczej jeczales.. Jeszcze wrócisz mój ty mały patrioto :)
 Podpisałeś się "gej". Żyjesz w Polsce, więc pisz po polsku, że jesteś pederastą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, platformen lgbt off
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet góra leje na to ciekłym moczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na tą stronę przechodzą tylko takie kaszaloty??? Na ładne less to aż miło popatrzeć a to??? ta stara lewaczka co wszędzie gdzie politycznie jest ciekawe czy też less
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://gloria.tv/article/muyLTCbKvjwH2stjqjLCW97Mh - Lewa strona niech sobie poczyta do jakiej destrukcji i zagłady dąży od dziesięcioleci, plan 10 punktowy lucyferianki Alice Bailey - Po przeczytaniu tego artykułu lewica wszystkim obrzydnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;) PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop lgbt. Stop adopcji dzieci przez transwestytów , gejów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie patrzę i mam pytanie. Czy LGBT to skrót od słowa kaszalot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliżają się kolejne wybory to nagle pojawia się w Lublinie mucha :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu.... widziałam cie w TV, po ile były bilety do cyrku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego lewa ręka wskakuje mu do kieszeni spodni. Brak kultury, czy cuś innego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro alkoholicy - solidarni z Durczokiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrażacie bo nie macie argumentów taka prawda o was "chrześcijanie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żółto-brązowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop chazarskiemu lewactwu, OTUA, LGBT, karwasz twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, to nie tylko i wyłącznie bezrefleksyjne chamstwo, ale także ludzie godni szacunku oraz wykształceni ze znajomością etyki oraz świata. A więc rozumiejący otaczającą nas rzeczywistość i dlatego manifestujący poparcie środowiskom dotkniętym nietolerancją....
  Tak nietolerancja jak się objawia? Czy nietolerancja jest brak zgody na deprawacje polskich dzieci i polskiej młodzieży, co jest pierwszoplanowym zadaniem wyznaczonym LGBT przez ideowy marksizm? A może sprzeciw wobec bluznierczych popisów i profanacji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego lpgpytę spodziewało się w Białymstoku? Podzielam opinie że sytuacja ta byłaby podobna do manifestacji ku klux klanu w harlemie. Tylko że w demokratycznym państwie ten kto by dopuścił do takiej manifestacji wywalony zostaje na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne lewusy, tyle przygotowań ,a tu kicha ,jak sorosz przyjedzie ,to gej na geju z was nie zostanie ,jak zobaczy utopione swoje dolarsy w gnojówce,miało być powstanie ogólnonarodowe pod kolorowom szmatkom ,i dzie łono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...